نویل: منچستریونایتد نباید مورینیو را اخراج کند

مدافع پیشین شیاطین سرخ معتقد است مدیران باشگاه منچستریونایتد باید از سرمربی پرتغالی خود حمایت نمایند.

نویل: منچستریونایتد نباید مورینیو را اخراج کند

به گزارش خبرنگاران، شکست 3 بر صفر خانگی شب گذشته (دوشنبه) منچستریونایتد مقابل تاتنهام در هفته سوم لیگ برتر انگلیس سبب شد تا این تیم دومین شکست متوالی خود در این رقابت ها را تجربه کند. این بدترین آغاز شیاطین سرخ در 26 سال گذشته بوده است اما مدافع پیشین شیاطین سرخ می گوید ژوزه مورینیو باید تا سرانجام قراردادش روی نیمکت این تیم بماند.

گری نویل به شبکه تلویزیونی اسکای اسپورتس گفت: ما دیدیم که لوئیز فن خال بعد از فتح جام حذفی انگلیس از سرمربیگری منچستریونایتد اخراج شد، همچنین شاهد این بودیم که دیوید مویس در چهار بازی مانده به سرانجام فصل کنار گذاشته شد، بنابراین ما در مورد باشگاهی صحبت می کنیم که دیگر به مانند تاریخ خود - ایستادن پای سرمربی- عمل نمی کند.

وی اضافه نمود: قبول دارم که تیم در دوره دشواری به سر می برد و سختی ها و چالش هایی که تیم با آن روبرو است را می پذیرم، اما صادقانه می گویم اِد وودوارد - مدیر اجرایی باشگاه منچستریونایتد - باید تا آخر پای قرارداد جدیدی که با مورینیو بست، بماند. شما نمی توانید از یک مربی سراغ مربی دیگری بروید.

نویل توضیح داد: داستان سال سوم سرمربیگری مورینیو در تیم های مختلف - منجر به سرانجام همکاری یا اخراج وی گردیده - و چیزهای دیگر را می شنویم و نمی گردد که با آنها هم موافق نبود چون تاریخچه ای هم در این مورد وجود دارد، اما به نظرم اکنون زمانی است که منچستریونایتد باید بحران را کنار بزند و مورینیو و وودوارد اگر اختلافی دارند، باید آن را حل نمایند.

مدافع پیشین سرخپوشان منچستر توضیح داد: از این به بعد باید کارهای درستی انجام گردد چون باشگاه بزرگتر از هر فردی است. باید مشکلات بین افراد حل گردد چون زمان آن نیست که افراد با یکدیگر بجنگند و سیاسی بازی نمایند.

نویل در بخش دیگری از صحبت هایش گفت: مورینیو در اینتر سرانجام قراردادش را دید، او همچنین در پورتو این موضوع را تجربه کرد و در رئال مادرید نیز اوضاع به همین شکل بود. تنها در چلسی که باشگاه دیوانگی است، مورینیو سرانجام قراردادش را ندید. در چلسی همه زودتر از چیزی که باید می میرند و آنها چنین باشگاهی هستند.

وی ادامه داد: در رئال مادرید اوضاع برای مورینیو سخت گردیده بود، اما او تا سرانجام فصل روی نیمکت این تیم بود. من فکر نمی کنم در طول فصل شاهد اخراج مورینیو باشیم. به نظر من منچستریونایتد شبیه باشگاه چلسی نیست. باید بگویم که منچستریونایتد هنوزهم کارهایی متفاوت از دیگر باشگاه ها انجام می دهد.

نویل در سرانجام اعلام نمود: تازه سه بازی از فصل گذشته و خیلی زود است که پیشنهاد دهیم سرمربی باید اخراج گردد. باید به مورینیو اجازه داد تا فصل را به سرانجام برد. اگر اوضاع این فصل به خوبی پیش برود، او حتی می تواند سرانجام قراردادش در منچستریونایتد را هم ببیند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نویل: منچستریونایتد نباید مورینیو را اخراج کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با نویل: منچستریونایتد نباید مورینیو را اخراج کند

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید