شهرام ناظری برای فیلمی با موضوع خشک شدن زاینده رود خواند

شهرام ناظری ترانه تیتراژ فیلم سینمایی سیمین را خواند.

شهرام ناظری برای فیلمی با موضوع خشک شدن زاینده رود خواند

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی فیلم، فیلم سینمایی سیمین به تهیه نمایندگی و کارگردانی مرتضی آتش زمزم چندی پیش در اصفهان مراحل فیلمبرداری خود را در لوکیشنهای مختلف شهر اصفهان از جمله قلعه تاریخی محمد آباد، چند رشته قنات،کبوترخانه، روستای گورتان، میدان نقش دنیا، گاوخونی، رودخانه خشک زاینده رود و خانه های تاریخی سپری کرد و این روزها امور فنی آن در حال اجرا است.

به تازگی شهرام ناظری ترانه ای برای فیلم خوانده است که در تیتراژ آن جای خواهد گرفت. صداگذاری فیلم توسط حسین قورچیان انجام می گردد و ساخت موسیقی را علی اصغر رحیمی بر عهده دارد.

سیمین فیلمی درباره علت خشک شدن زاینده رود و تاثیرات آن بر زندگی مردم بویژه کشاورزان است. قصه در فضایی استعاری روایت می گردد و کاراکتر مادر در آن نمادی از آب و رودخانه است. سازندگان امیدوار هستند با این فیلم توجه مسئولان و مردم را به این فاجعه بزرگ جلب نمایند که حاصل بی تدبیری و عدم مدیریت صحیح است.

بازیگران فیلم عبارتند از: محمدرضا هدایتی ، لاله اسکندری ، محمد فیلی ، جمشید صدری، پری کربلایی، سپیده مظاهری،مریم نقیب الذاکرین و (بازیگران کودک و نوجوان): امیرعباس رضایی و مریم عرب جعفری.

به گفته کارگردان، فیلم در کنار بیان تاثیرات منفی خشک شدن زاینده رود روی زندگی کشاورزان با بهره گیری از لوکیشنهای خاص کویر در دل داستان به یک بوم نگاری ارزنده در این منطقه نیز توجه نموده است.

آتش زمزم تهیه نمایندگی و کارگردانی فیلم را به عهده دارد و فیلمنامه آن کار مشترک کریم روناسیان و خزر مهرانفر است. قصه این فیلم برداشتی از مستند رودی که کشته شد است که بدون پرده به مشکلات اصلی زاینده رود و روند خشک شدن آن می پرداخت و سال 93 در شانزدهمین جشن مستند سینمای ایران به عنوان بهترین فیلم برگزیده شد.

سازندگان در کوشش هستند تا فیلم را برای حضور در جشنواره بین المللی کودک و نوجوان اصفهان آماده می نمایند.

عوامل اصلی فیلم عبارتند از: تهیه نماینده و کارگردان: مرتضی آتش زمزم، نویسندگان:کریم رناسیان و خزر مهرانفر،مشاور پروژه: مهدی طاهری، مدیر فیلمبرداری: محمد فضیله، تدوین:کاوس آقایی، طراح صحنه و لباس: وحید لاری، دستیاران صحنه: حسام حیدریان و مهدی پرچمی،دوخت لباس و جامه دار: فاطمه دنیای،طراح گریم: علی بهادری،مجری گریم بانوان: صفا درویش زرگر،صدابردار: مسعود اردلانی،دستیار صدا: علی کاظمی،عکس: رضا سلطانی،برنامه ریز: کریم رناسیان،دستیار دوم کارگردان: حسین توکلی،منشی صحنه: مریم نقیب الذاکرین،مدیر فراوری:مجتبی آتش زمزم،مدیر تدارکات: محمود کریمی، نوازندگان: سعید روحانی (نی)،دانیال اژدری(کمانچه آلتو)، مسیح مردیها (ویولونسل)، حسین رضایی نیا (دف و بندیر)، همایون نصیری (ادوات کوبه ای)،علی اصغر رحیمی(تنبور، تنبورباس)،ضبط و میکس موسیقی: آرش صف آرایی،دستیارتدارکات: مهدی حمید، علی توکلی،حمید چلمغانی و مهدی چلمغانی،هماهنگی فراوری: امیر ناصر سلطانی،مجریان طرح: رضا شاکری، بهرام زنده دل،دستیار تهیه نماینده: ابوالفضل آتش زمزم،دستیاران تصویر: علی کرمی ، همت منتظری،محمد قربانی، حامد قطبی و آرمین ذوالفقاری و مشاور رسانه ای: هادی اعتمادی.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "شهرام ناظری برای فیلمی با موضوع خشک شدن زاینده رود خواند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با شهرام ناظری برای فیلمی با موضوع خشک شدن زاینده رود خواند

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید