دو دستگی درهیات رئیسه فدراسیون فوتبال، تاج و کفاشیان در گروه موافق

به گزارش خبرنگاران، پس از آنکه ماندن مهدی تاج در فدراسیون فوتبال قطعی شد، مهمترین موضوع مشخص تکلیف اعضای بازنشسته هیات رئیسه بود که باید مسئولیت شان را ترک می کردند.

دو دستگی درهیات رئیسه فدراسیون فوتبال، تاج و کفاشیان در گروه موافق

مهدی تاج، علی کفاشیان، حیدر بهاروند، محمود اسلامیان، محمود شیعی، عبدالکاظم طالقانی، فریدون اصفهانیان، لیلا صوفی زاده و راهنمایی الله ممبینی اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال هستند که در بین آنها صوفی زاده و ممبینی بازنشسته نیستند اما سایر نفرات باید تابع قانون منع بکارگیری بازنشسته ها باشند.

درحالی که قرار بود فدراسیون فوتبال با برگزاری مجمع تکلیف بازنشسته هایش را مشخص کند، نشست روز دوشنبه اعضای هیات رئیسه ابهامات را افزایش داد و مشخص نیست تا سرانجام روز 15 آذر که مهلت مشخص شده برای ترک پست بازنشسته هاست، تکلیف فدراسیون نشینان مشخص خواهد شد یا خیر.

هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در سرانجام جلسه روز دوشنبه خود خاطرنشان کرد:با اشاره به ارسال دو نامه قبلی به وزیر ورزش و جوانان مبنی بر ادامه فعالیت هیات رئیسه فدراسیون بار دیگر ضمن تاکید بر رعایت قانون و اولویت بودن در انتظار اعلام نظر وزیر ورزش و جوانان جهت ادامه فعالیت خود هستند تا طبق نظر وزیر ورزش عمل شود.

این تصمیم در حالی از سوی هیات رئیسه به طور رسمی اعلام شد که خبرنگاران کسب اطلاع کرد بین اعضا اختلاف نظر شدیدی وجود دارد و برای اتخاذ تصمیم نهایی دچار دو دستگی شده اند.

درحالی که برخی عنوان نموده اند علی کفاشیان راهنمایی کننده ماجرای تصمیمات هیات رئیسه برای ماندن است اما وی به همراه مهدی تاج جزو موافقان ترک پست اعضای هیات رئیسه هستند. اما در جبهه مخالف گروهی قرار دارند که سردسته آنها مسئولیت مهمی در فوتبال دارد و به شدت مخالف رفتن بازنشسته هاست.

سردسته گروه مخالفان که سابقه چندانی هم در مدیریت فوتبال ندارد و در دوره جدید مسئولیت مهمی گرفته است، به همراه چند عضو دیگر هیات رئیسه موافق ماندن هستند.

اتفاقات روزهای اخیر وضعیت فوتبال را با ابهامات زیادی روبرو نموده و بعید به نظر می رسد وزارت ورزش بخواهد به طور رسمی پاسخ هیات رئیسه را بدهد. وزارت ورزش پیش از این بارها اعلام نموده بود که در مورد فدراسیون فوتبال باید اعضای مجمع تصمیم بگیرند اما با وضعیت فعلی مشخص نیست چه اتفاقی رخ خواهد داد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "دو دستگی درهیات رئیسه فدراسیون فوتبال، تاج و کفاشیان در گروه موافق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دو دستگی درهیات رئیسه فدراسیون فوتبال، تاج و کفاشیان در گروه موافق"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید