خوشحالم که کشتی دریافت برای بانوان دیگر یک آرزو نیست

به گزارش مطالب گلچین شده، کشتی گیر تیم ملی کشتی کلاسیک بانوان گفت: خوشحالم که کشتی آزاد بانوان دیگر آرزو نیست و می توانیم شرکت کنیم و الان فقط به این فکر می کنم که بتوانم در رقابت های بین المللی کشتی لبنان مدال طلا بگیرم و جواب زحمات خانواده و فدرسیون را بدهم.

خوشحالم که کشتی دریافت برای بانوان دیگر یک آرزو نیست

میمنت قاسم آبادی ، بانوی کشتی گیر تیم ملی ایران در گفت و گو با مطالب گلچین شده و در مورد شرایط خود قبل از آغاز رقابت های بین المللی کشتی لبنان گفت: از وقتی که کشتی بانوان آغاز شد در تیم ملی حضور داشتم. یک دور هم مسابقات دنیای کشتی گراپلینگ رفتم که مقام سوم را کسب کردم. همچنین در مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی اول شدم. در آغاز کارمان خیلی مبتدی بودیم اما از آنا واسلینکو که تجربه میادین دنیای و بین المللی را دارد در سطح خودمان توانستیم استفاده کنیم و در مدت کار با این مربی هر چه بهتر یاد می گرفتیم سطح آموزش را بالاتر می برد .در حال حاضر هم در تیم ملی تمریناتمان را به طور منظم انجام می دهیم و قتی هم به شهرستان برمی گردم با برادرم که آزادکار است کشتی می گیرم، خوشبختانه شرایط خوبی دارم. خوشحالم که کشتی آزاد بانوان دیگر آرزو نیست و می توانیم شرکت کنیم و الان فقط به این فکر می کنم که بتوانم مدال طلا بگیرم و جواب زحمات خانواده و فدرسیون را بدهم.

او در مورد ادامه اضافه کرد: مسلما سطح رقابت های بین المللی کشتی لبنان بالا است چون ورزشکارانی که از کشورهای دیگر شرکت می نمایند، آزاد کار هستند. ما هم با شرایط و اردوهایی که داریم، پیشرفت کردیم اما هنوز سطحمان خیلی بالا نیست و این مسابقات فرصت خوبی است که خودمان را برای مسابقات دنیای محک بزنیم.

این کشتی گیر در مورد انتخاب رشته کشتی گفت: به هر کسی می گوییم کشتی گیر هستم تعجب می نماید. کشتی بانوان محدودیت هایی دارد اما امیدوارم کم کم جا بیفتد و کشتی گیران خانم ایرانی در سطح دنیا حرفی برای گفتن داشته باشند. من هم چون علاقه داشتم این رشته را انتخاب کردم. کشتی رشته اول ایران و ورزش قشنگی است. با وجود سختی هایی که دارد یک عشق است.

قاسم آبادی در سرانجام از کادر فنی، ریاست فدراسیون کشتی و تمام کسانی که به اعزام و پیشرفت این تیم یاری کردند تشکر کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "خوشحالم که کشتی دریافت برای بانوان دیگر یک آرزو نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوشحالم که کشتی دریافت برای بانوان دیگر یک آرزو نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید