تمرکز کاشیما روی روحیه پرسپولیس

هیروکی آبه، بازیکن تیم فوتبال کاشیما می گوید: مربی به ما گفت که بیشتر حمله کنیم و وقتی توانستیم به گل برسیم، روحیه حریف پایین آمد و شرایط برای ما بهتر شد و توانستیم به بازی سرعت بدهیم.

تمرکز کاشیما روی روحیه پرسپولیس

به گزارش خبرنگاران ، یکی از اصلی ترین برنامه های کاشیما برای بازی برگشت فینال، آماده سازی روحی بازیکنان و تضعیف روحیه حرف است. این را از حرف های هیروکی آبه، بازیکن 19 ساله این تیم ژاپنی می توان متوجه شد وقتی درباره تاکتیک سرمربی اش در بازی رفت می گوید: مربی به ما گفت که بیشتر حمله کنیم و وقتی توانستیم به گل برسیم، روحیه حریف پایین آمد و شرایط برای ما بهتر شد و توانستیم به بازی سرعت بدهیم. فکر می کنم در بازی رفت برتری ذهنی ما نسبت به پرسپولیس مشهود بود و به همین خاطر توانستیم در دیدار رفت برنده شویم.

با همین کوشش ها، بازیکنان کاشیما از بازی در جهنم آزادی هراسی ندارند و آبه در این رابطه تأکید می نماید: درباره جو استادیوم باید بگویم ما بازیکنان حرفه ای هستیم و نباید اجازه بدهیم که جو استادیوم روی ما تاثیر داشته باشد و باید بتوانیم بازی خودمان را ارائه دهیم.

او به سختی بازی و اعتماد به نفس بازیکنان کاشیما اشاره می نماید: ما می دانیم که این بازی آسانی برای ما نیست ولی ما اعتماد به نفس داریم و هر چقدر هم فشار روی ما باشد سعی می کنیم تمرکز خودمان را حفظ کنیم.

180 – 2

منبع: ایران ورزشی

به "تمرکز کاشیما روی روحیه پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمرکز کاشیما روی روحیه پرسپولیس"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید