تعویض یک میلیون کولر گازی غیر استاندارد

به گزارش مطالب گلچین شده، سخنگوی صنعت برق از طرح تعویض یک میلیون دستگاه کولر گازی غیر استاندارد با کولرهای استاندارد ساخت ایران اطلاع داد و گفت: در حال حاضر این طرح در حال آنالیز و بازبینی است و به محض تصویب شورای اقتصاد وارد مرحله اجرا خواهد شد.

تعویض یک میلیون کولر گازی غیر استاندارد

محمودرضا حقی فام در گفت وگو با مطالب گلچین شده، با بیان این که برای ارزیابی دقیق و کامل این طرح یک مشاور در نظر گرفته گردیده تا میزان اثربخشی این طرح را در میزان مصرف پیک ارزیابی کند مطرح نمود: اگر منابع مالی از طریق شورای اقتصاد برای این طرح در نظر گرفته گردد قطعا می توانیم این طرح را وارد مرحله اجرا کنیم.

به گفته وی، مجری و ناظر این طرح وزارت نیرو است که این طرح را در قالب انرژی مناسب به مراجع بالاتر معرفی نموده و تنها مشکل اجرایی شدن آن دریافت تسهیلات و منابع مالی لازم برای اجرای این طرح است.

وی در خصوص میزان سرمایه لازم برای اجرای این طرح گفت: در حال حاضر این طرح در دست آنالیز قرار گرفته است و به محض تایید شورای اقتصاد جزئیات آن به طور کامل اعلام خواهد شد.

به گزارش مطالب گلچین شده، از جمله سیاست های وزارت نیرو در برنامه 098 این است که در کنار تغییر تعرفه برق برای پرمصرف ها لامپ های LED جایگزین لامپ های پرمصرف و در مناطق گرمسیری کولرهای گازی غیر استاندارد حذف گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تعویض یک میلیون کولر گازی غیر استاندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعویض یک میلیون کولر گازی غیر استاندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید