بهره مند در گفت و گو با خبرنگاران: ثبات نسبی قیمت شیرینی در بازار، نرخ مصوب هر کیلو شیرینی تر 26 هزار تومان

یک مقام مسئول گفت:بازار شیرینی در آستانه بزرگترین میلاد مسلمانان به رغم افزایش تقاضا از ثبات نسبی برخودار است.

بهره مند در گفت و گو با خبرنگاران: ثبات نسبی قیمت شیرینی در بازار، نرخ مصوب هر کیلو شیرینی تر 26 هزار تومان

علی بهره مند رئیس اتحادیه شیرینی و شکلات در گفت و گو با خبرنگار ، درباره آخرین وضعیت بازار شیرینی در آستانه میلاد رسول اکرم اظهار کرد: اگرچه تقاضا برای خرید شیرینی در آستانه بزرگترین میلاد مسلمانان بهتر از روزهای گذشته است اما همواره بازار از ثبات نسبی برخودار خواهد بود.

به گفته وی، اعضای اتحادیه در این روز آمادگی لازم برای عرضه شیرینی با نرخ های مصوب قبلی را دارند و اتحادیه هیچگونه برنامه ای برای افزایش قیمت ها را ندارد.

بهره مند، نرخ مصوب هر کیلو شیرینی تر را 26 هزار، زبان، پاپیون و برنجی 21 هزار و 500، گل محمدی را 21 هزار و کیک یزدی را 15 هزار تومان خاطرنشان کرد و اضافه نمود: قیمت مابقی اقلام تابع عرضه و تقاضاست.

رئیس اتحادیه شیرینی و شکلات با اشاره به اینکه کمبودی در عرضه شیرینی وجود ندارد، اعلام کرد: براین اساس اتحادیه و مسئولان بازرسی اصناف بر واحدهای صنفی نظارت کافی را خواهند داشت تا تخلفی در قیمت ها رخ ندهد.

وی در سرانجام توضیح داد: مردم هر گونه تخلف در قیمت و شکایات خود را می توانند با شماره تلفن اتحادیه 66944499-66944411 مطرح نمایند تا در اسرع وقت به آن رسیدگی گردد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "بهره مند در گفت و گو با خبرنگاران: ثبات نسبی قیمت شیرینی در بازار، نرخ مصوب هر کیلو شیرینی تر 26 هزار تومان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهره مند در گفت و گو با خبرنگاران: ثبات نسبی قیمت شیرینی در بازار، نرخ مصوب هر کیلو شیرینی تر 26 هزار تومان"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید