اتمام عملیات احداث زیرگذر بزرگراه شهید نجفی رستگار در منطقه 15

به گزارش مطالب گلچین شده، معاون فنی و عمران منطقه 15 گفت: عملیات احداث زیرگذر پیاده رو تقاطع خیابان پیامبر اعظم با بزرگراه شهید نجفی رستگار به طول 88 متر به اتمام رسید.

اتمام عملیات احداث زیرگذر بزرگراه شهید نجفی رستگار در منطقه 15

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 15، علیرضا حلاجیان با اعلام این خبر گفت: این عملیات به درخواست ساکنان قسمت جنوبیمحله مشیریه و با نظر شورایاری محله با هدف تسهیل در تردد ساکنان قسمت جنوبی محله مشیریه در آستانه اتمام و همزمان با افتتاحپروژه بزرگراهی شهید نجفی رستگار در دستور کار نهاده شد و عملیات اجرایی آن انجام شد.

به گفته او، روز گذشته با اجرای عملیات آسفالت معابرشرقی و غربی زیرگذر اعظم واقع در ضلع شمال و جنوب بزرگراه شهید نجفیرستکار به حجم 140 تن پخش آسفالت عملیات عمرانی این پروژه به اتمام رسید.

او ادامه داد: اجرای عملیات زیباسازی شامل تامین روشنایی با نصب 100 شعله پروژکتور LED و انجام رنگ آمیزی الوان در حال اجرااست و تا 2 روز آینده به اتمام می رسد.

حلاجیان افزود: این زیر گذر خارج از نقشه اولیه پروژه به عنوان زیر پروژه الحاقی به عرض حدود 4 متر و طول 88 متر در دستورکار نهاده شد تا شهروندان همزمان با بهره برداری از پروژه بتوانند از آن استفاده نمایند.

منبع: خبرگزاری آریا

به "اتمام عملیات احداث زیرگذر بزرگراه شهید نجفی رستگار در منطقه 15" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتمام عملیات احداث زیرگذر بزرگراه شهید نجفی رستگار در منطقه 15"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید